Citroën C4 III (C41)
C41 2020 – … Crossover 9 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 BlueHDi 110 | DV5RD (YHY) | Nafta | 1 499 | 81 | 110 | 250 | 2020 – 2024 | — | |
| 1.5 BlueHDi 130 | DV5RC (YHZ) | Nafta | 1 499 | 96 | 131 | 300 | 2020 – 2024 | 160 k · 350 Nm | |
| Electric 136 (ë-C4) | e-motor 100 kW (50 kWh) | Elektro | — | 100 | 136 | 260 | 2020 – … |
—
|
— |
| Electric 156 (ë-C4) | e-motor 115 kW (51 kWh) | Elektro | — | 115 | 156 | 270 | 2023 – … |
—
|
— |
| 1.2 Hybrid 136 | EB2LTS + e-DCS6 | Hybridní | 1 199 | 100 | 136 | 230 | 2023 – … |
—
|
— |
| 1.2 Hybrid 145 | EB2LTS + e-DCS6 | Hybridní | 1 199 | 107 | 145 | 230 | 2024 – … |
—
|
— |
| 1.2 PureTech 100 | EB2ADT (HNK) | Benzín | 1 199 | 74 | 101 | 205 | 2020 – … | 125 k · 240 Nm | |
| 1.2 PureTech 130 | EB2ADTS (HNS) | Benzín | 1 199 | 96 | 131 | 230 | 2020 – … | 150 k · 280 Nm | |
| 1.2 PureTech 155 | EB2ADTX (HNP) | Benzín | 1 199 | 114 | 155 | 240 | 2021 – 2023 | — |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.