Citroën C4 II (B7)
B7 2010 – 2018 Hatchback 14 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 HDi 92 | DV6DTED (9HP) | Nafta | 1 560 | 68 | 92 | 230 | 2010 – 2014 | 115 k · 270 Nm | |
| 1.6 BlueHDi 100 | DV6FD (BHY) | Nafta | 1 560 | 73 | 99 | 254 | 2014 – 2018 | 125 k · 300 Nm | |
| 1.6 e-HDi 112 | DV6CTED (9HR) | Nafta | 1 560 | 82 | 112 | 270 | 2010 – 2013 | 140 k · 320 Nm | |
| 1.6 e-HDi 115 | DV6C (9HD) | Nafta | 1 560 | 85 | 115 | 270 | 2012 – 2014 | 140 k · 320 Nm | |
| 1.6 BlueHDi 120 | DV6FC (BHZ) | Nafta | 1 560 | 88 | 120 | 300 | 2014 – 2018 | 145 k · 340 Nm | |
| 2.0 BlueHDi 150 | DW10FD (AHX) | Nafta | 1 997 | 110 | 150 | 370 | 2014 – 2018 | 190 k · 420 Nm | |
| 2.0 HDi 150 | DW10CTED4 (RHD) | Nafta | 1 997 | 110 | 150 | 340 | 2010 – 2014 | 185 k · 400 Nm | |
| 2.0 HDi 163 | DW10CTED4 (RHH) | Nafta | 1 997 | 120 | 163 | 340 | 2010 – 2014 | 195 k · 400 Nm | |
| 1.4 VTi 95 | EP3C (8FS) | Benzín | 1 397 | 70 | 95 | 136 | 2010 – 2014 | — | |
| 1.2 PureTech 110 | EB2DT (HNZ) | Benzín | 1 199 | 81 | 110 | 205 | 2014 – 2018 | 135 k · 250 Nm | |
| 1.6 VTi 120 | EP6 (5FW) | Benzín | 1 598 | 88 | 120 | 160 | 2010 – 2014 | — | |
| 1.2 PureTech 130 | EB2DTS (HNY) | Benzín | 1 199 | 96 | 131 | 230 | 2014 – 2018 | 150 k · 280 Nm | |
| 1.6 THP 156 | EP6CDT (5FV) | Benzín | 1 598 | 115 | 156 | 240 | 2010 – 2014 | 190 k · 300 Nm | |
| 1.6 THP 165 | EP6FDT (5GZ) | Benzín | 1 598 | 121 | 165 | 240 | 2014 – 2018 | 200 k · 300 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.