Renault Captur I (J87)
J87 2013 – 2019 Crossover 8 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 dCi 90 | K9K 608 | Nafta | 1 461 | 66 | 90 | 220 | 2013 – 2015 | 115 k · 270 Nm | |
| 1.5 dCi 90 | K9K 628 | Nafta | 1 461 | 66 | 90 | 220 | 2015 – 2019 | 115 k · 270 Nm | |
| 1.5 dCi 110 | K9K 646 | Nafta | 1 461 | 81 | 110 | 260 | 2015 – 2019 | 135 k · 300 Nm | |
| 0.9 TCe 90 | H4Bt 400 | Benzín | 898 | 66 | 90 | 135 | 2013 – 2015 | 110 k · 170 Nm | |
| 0.9 TCe 90 | H4Bt 408 | Benzín | 898 | 66 | 90 | 140 | 2015 – 2019 | 110 k · 175 Nm | |
| 1.2 TCe 120 | H5Ft 403 | Benzín | 1 197 | 88 | 120 | 205 | 2013 – 2019 | 150 k · 250 Nm | |
| 1.3 TCe 130 | H5Ht 450 | Benzín | 1 332 | 96 | 130 | 240 | 2018 – 2019 | 160 k · 290 Nm | |
| 1.3 TCe 150 | H5Ht 452 | Benzín | 1 332 | 110 | 150 | 250 | 2018 – 2019 | 180 k · 300 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.