Maserati Levante I (M161)
M161 2016 – 2024 SUV 7 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.0 V6 Diesel 250 | VM A630 (L630) | Nafta | 2 987 | 184 | 250 | 550 | 2017 – 2020 | 300 k · 640 Nm | |
| 3.0 V6 Diesel 275 | VM A630 (L630) | Nafta | 2 987 | 202 | 275 | 600 | 2016 – 2020 | 320 k · 680 Nm | |
| 2.0 Turbo Hybrid 330 | GME-T4 + 48V | Hybridní | 1 995 | 243 | 330 | 450 | 2021 – 2024 | 380 k · 500 Nm | |
| 3.0 V6 Bi-Turbo 350 | M161 A (F160) | Benzín | 2 979 | 257 | 350 | 500 | 2016 – 2024 | 410 k · 600 Nm | |
| 3.0 V6 Bi-Turbo 430 (S) | M161 B (F160) | Benzín | 2 979 | 316 | 430 | 580 | 2016 – 2024 | 480 k · 680 Nm | |
| 3.8 V8 Bi-Turbo 550 (GTS) | F154 | Benzín | 3 799 | 405 | 550 | 730 | 2018 – 2024 | — | |
| 3.8 V8 Bi-Turbo 580 (Trofeo) | F154 | Benzín | 3 799 | 427 | 580 | 730 | 2018 – 2024 | — |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.