Iveco Stralis Stralis Hi-Way (Euro 6)
hi-way 2012 – 2019 tractor/heavy truck 7 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cursor 13 NP 12.9 LNG (460) | F3HFE601 | CNG | 12 882 | 338 | 460 | 2000 | 2017 – 2019 | — | |
| Cursor 9 8.7 (330) | F2CFE611 | Nafta | 8 709 | 243 | 330 | 1400 | 2012 – 2019 | — | |
| Cursor 9 8.7 (400) | F2CFE611 | Nafta | 8 709 | 294 | 400 | 1700 | 2012 – 2019 | — | |
| Cursor 11 11.1 (420) | F3GFE611 | Nafta | 11 118 | 309 | 420 | 1900 | 2012 – 2019 | — | |
| Cursor 11 11.1 (460) | F3GFE611 | Nafta | 11 118 | 338 | 460 | 2150 | 2012 – 2019 | 520 k · 2400 Nm | |
| Cursor 13 12.9 (480) | F3HFE611 | Nafta | 12 882 | 353 | 480 | 2300 | 2012 – 2019 | — | |
| Cursor 13 12.9 (570) | F3HFE611 | Nafta | 12 882 | 420 | 570 | 2500 | 2012 – 2019 | — |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.