Volkswagen Touran Touran I facelift (1T2)
1T2 2006 – 2010 MPV 9 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 EcoFuel CNG | BSX | CNG | 1 984 | 80 | 109 | 160 | 2006 – 2009 |
—
|
— |
| 1.9 TDI | BXE | Nafta | 1 896 | 77 | 105 | 250 | 2006 – 2010 | 140 k · 320 Nm | |
| 2.0 TDI 8V (140) | BMM | Nafta | 1 968 | 103 | 140 | 320 | 2006 – 2009 | 175 k · 380 Nm | |
| 2.0 TDI CR (140) | CBAB | Nafta | 1 968 | 103 | 140 | 320 | 2009 – 2010 | 180 k · 400 Nm | |
| 2.0 TDI (170) | BMN | Nafta | 1 968 | 125 | 170 | 350 | 2006 – 2010 | 205 k · 420 Nm | |
| 1.6 | BSE | Benzín | 1 595 | 75 | 102 | 148 | 2006 – 2010 | — | |
| 1.4 TSI (140) | BMY | Benzín | 1 390 | 103 | 140 | 220 | 2006 – 2009 | 175 k · 280 Nm | |
| 1.4 TSI (140, CAVC) | CAVC | Benzín | 1 390 | 103 | 140 | 220 | 2009 – 2010 | 175 k · 280 Nm | |
| 1.4 TSI (170) | BLG | Benzín | 1 390 | 125 | 170 | 240 | 2006 – 2010 | 205 k · 300 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.