Volkswagen Passat Passat B8 facelift (3G)
B8-FL 2019 – 2023 sedan 9 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 TDI (120) | DCXA | Nafta | 1 598 | 88 | 120 | 250 | 2019 – 2021 | 150 k · 330 Nm | |
| 2.0 TDI (122) | DTRB | Nafta | 1 968 | 90 | 122 | 300 | 2020 – 2023 | — | |
| 2.0 TDI (150) | DTSA | Nafta | 1 968 | 110 | 150 | 360 | 2019 – 2023 | 190 k · 420 Nm | |
| 2.0 TDI (190) | DFHA | Nafta | 1 968 | 140 | 190 | 400 | 2019 – 2020 | 230 k · 460 Nm | |
| 2.0 TDI (200) | DTUA | Nafta | 1 968 | 147 | 200 | 400 | 2020 – 2023 | 235 k · 460 Nm | |
| 1.5 TSI ACT (150) | DPCA | Benzín | 1 498 | 110 | 150 | 250 | 2019 – 2023 | 180 k · 310 Nm | |
| 2.0 TSI (190) | DKZA | Benzín | 1 984 | 140 | 190 | 320 | 2019 – 2023 | 250 k · 420 Nm | |
| 2.0 TSI 4Motion (272) | DNFA | Benzín | 1 984 | 200 | 272 | 350 | 2019 – 2023 | — | |
| 1.4 TSI GTE PHEV | DGEA | Plug-in hybridní (PHEV) | 1 395 | 160 | 218 | 400 | 2019 – 2023 | — |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.