Volkswagen Crafter Crafter II (SY/SZ)
SY 2017 – … van 7 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI (102) | DAUA | Nafta | 1 968 | 75 | 102 | 300 | 2017 – 2020 | 140 k · 360 Nm | |
| 2.0 TDI (102, 2020) | DNCA | Nafta | 1 968 | 75 | 102 | 300 | 2020 – … |
—
|
140 k · 360 Nm |
| 2.0 TDI (140) | DAUB | Nafta | 1 968 | 103 | 140 | 340 | 2017 – 2020 | 180 k · 400 Nm | |
| 2.0 TDI (140, 2020) | DNCB | Nafta | 1 968 | 103 | 140 | 340 | 2020 – … | 180 k · 400 Nm | |
| 2.0 BiTDI (177) | DAVA | Nafta | 1 968 | 130 | 177 | 410 | 2017 – 2020 | 215 k · 480 Nm | |
| 2.0 BiTDI (177, 2020) | DNCC | Nafta | 1 968 | 130 | 177 | 410 | 2020 – … | 215 k · 480 Nm | |
| e-Crafter (100 kW) | — | Elektro | — | 100 | 136 | 290 | 2018 – 2022 |
—
|
— |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.