Renault Mégane IV (BFB)
BFB 2015 – 2024 Hatchback 16 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 dCi 90 | K9K 628 | Nafta | 1 461 | 66 | 90 | 220 | 2016 – 2019 | 115 k · 270 Nm | |
| 1.5 Blue dCi 95 | K9K 872 | Nafta | 1 461 | 70 | 95 | 240 | 2019 – 2021 | 120 k · 290 Nm | |
| 1.5 dCi 110 | K9K 646 | Nafta | 1 461 | 81 | 110 | 260 | 2016 – 2019 | 135 k · 300 Nm | |
| 1.5 Blue dCi 115 | K9K 873 | Nafta | 1 461 | 85 | 115 | 260 | 2019 – 2022 | 140 k · 310 Nm | |
| 1.6 dCi 130 | R9M 402 | Nafta | 1 598 | 96 | 130 | 320 | 2016 – 2019 | 165 k · 380 Nm | |
| 1.7 Blue dCi 150 | R9N 401 | Nafta | 1 749 | 110 | 150 | 340 | 2019 – 2021 |
—
|
180 k · 400 Nm |
| 1.6 dCi 165 (GT) | R9M 450 | Nafta | 1 598 | 121 | 165 | 380 | 2016 – 2019 | 190 k · 430 Nm | |
| 0.9 TCe 90 | H4Bt 408 | Benzín | 898 | 66 | 90 | 140 | 2016 – 2018 | 110 k · 175 Nm | |
| 1.3 TCe 115 | H5Ht 450 | Benzín | 1 332 | 85 | 115 | 220 | 2018 – 2021 | 150 k · 270 Nm | |
| 1.2 TCe 130 | H5Ft 404 | Benzín | 1 197 | 96 | 130 | 205 | 2016 – 2018 | 160 k · 260 Nm | |
| 1.3 TCe 140 | H5Ht 470 | Benzín | 1 332 | 103 | 140 | 260 | 2018 – 2024 | 170 k · 300 Nm | |
| 1.3 TCe 160 | H5Ht 472 | Benzín | 1 332 | 118 | 160 | 270 | 2018 – 2021 | 185 k · 310 Nm | |
| 1.6 TCe 205 (GT) | M5Mt 405 | Benzín | 1 618 | 151 | 205 | 280 | 2016 – 2018 | 230 k · 330 Nm | |
| 1.8 Turbo 280 (RS) | M5Pt 404 | Benzín | 1 798 | 206 | 280 | 390 | 2018 – 2020 | 320 k · 450 Nm | |
| 1.8 Turbo 300 (RS Trophy) | M5Pt 404 | Benzín | 1 798 | 221 | 300 | 420 | 2019 – 2024 | 330 k · 480 Nm | |
| 1.6 E-Tech Plug-in 160 | H4M + 2 e-motors | Plug-in hybridní (PHEV) | 1 598 | 118 | 160 | 144 | 2020 – 2024 |
—
|
— |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.