Renault Kadjar I (HFE)
HFE 2015 – 2022 SUV 7 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 dCi 110 | K9K 646 | Nafta | 1 461 | 81 | 110 | 260 | 2015 – 2018 | 135 k · 300 Nm | |
| 1.5 Blue dCi 115 | K9K 873 | Nafta | 1 461 | 85 | 115 | 260 | 2018 – 2022 | 140 k · 310 Nm | |
| 1.6 dCi 130 | R9M 402 | Nafta | 1 598 | 96 | 130 | 320 | 2015 – 2018 | 165 k · 380 Nm | |
| 1.7 Blue dCi 150 | R9N 401 | Nafta | 1 749 | 110 | 150 | 340 | 2018 – 2022 |
—
|
180 k · 400 Nm |
| 1.2 TCe 130 | H5Ft 404 | Benzín | 1 197 | 96 | 130 | 205 | 2015 – 2018 | 160 k · 260 Nm | |
| 1.3 TCe 140 | H5Ht 470 | Benzín | 1 332 | 103 | 140 | 260 | 2018 – 2022 | 170 k · 300 Nm | |
| 1.3 TCe 160 | H5Ht 472 | Benzín | 1 332 | 118 | 160 | 270 | 2018 – 2022 | 185 k · 310 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.