Renault Clio V (BJA)
BJA 2019 – … Hatchback 11 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 Blue dCi 85 | K9K 872 | Nafta | 1 461 | 63 | 85 | 220 | 2019 – 2022 | 110 k · 270 Nm | |
| 1.5 Blue dCi 100 | K9K 872 | Nafta | 1 461 | 74 | 100 | 240 | 2021 – 2024 | 125 k · 290 Nm | |
| 1.5 Blue dCi 115 | K9K 873 | Nafta | 1 461 | 85 | 115 | 260 | 2019 – 2021 | 140 k · 310 Nm | |
| 1.6 E-Tech 140 | H4M + 2 e-motors | Hybridní | 1 598 | 103 | 140 | 148 | 2020 – 2023 |
—
|
— |
| 1.6 E-Tech 145 | H4M + 2 e-motors | Hybridní | 1 598 | 107 | 145 | 148 | 2023 – … |
—
|
— |
| 1.0 TCe 100 ECO-G (LPG) | H4Dt 460 | LPG | 999 | 74 | 100 | 170 | 2020 – … |
—
|
— |
| 1.0 SCe 65 | B4D 400 | Benzín | 999 | 48 | 65 | 95 | 2019 – 2023 |
—
|
— |
| 1.0 SCe 75 | B4D 410 | Benzín | 999 | 54 | 73 | 97 | 2019 – 2021 |
—
|
— |
| 1.0 TCe 90 | H4Dt 450 | Benzín | 999 | 66 | 90 | 160 | 2021 – … |
—
|
110 k · 190 Nm |
| 1.0 TCe 100 | H4Dt 450 | Benzín | 999 | 74 | 100 | 160 | 2019 – 2021 |
—
|
120 k · 195 Nm |
| 1.3 TCe 130 | H5Ht 450 | Benzín | 1 332 | 96 | 130 | 240 | 2019 – 2021 | 160 k · 290 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.