Opel Insignia Insignia B (pre-facelift)
B 2017 – 2020 Sedan 8 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 CDTI (110 hp) | B16DTE | Nafta | 1 598 | 81 | 110 | 300 | 2017 – 2020 | 140 k · 340 Nm | |
| 1.6 CDTI (136 hp) | B16DTH | Nafta | 1 598 | 100 | 136 | 320 | 2017 – 2020 | 165 k · 370 Nm | |
| 2.0 CDTI (170 hp) | B20DTH | Nafta | 1 956 | 125 | 170 | 400 | 2017 – 2020 | 205 k · 450 Nm | |
| 2.0 BiTurbo CDTI 4x4 | D20DTR | Nafta | 1 956 | 154 | 210 | 480 | 2017 – 2020 |
—
|
240 k · 520 Nm |
| 1.5 Turbo (140 hp) | B15XFL | Benzín | 1 490 | 103 | 140 | 250 | 2017 – 2020 |
—
|
170 k · 290 Nm |
| 1.5 Turbo (165 hp) | B15XFT | Benzín | 1 490 | 121 | 165 | 250 | 2017 – 2020 |
—
|
190 k · 300 Nm |
| 1.6 Turbo | B16SHT | Benzín | 1 598 | 147 | 200 | 300 | 2018 – 2020 |
—
|
240 k · 360 Nm |
| 2.0 Turbo 4x4 | B20NFT | Benzín | 1 998 | 191 | 260 | 400 | 2017 – 2020 |
—
|
300 k · 460 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.