Mercedes-Benz B-Class W247
W247 2018 – … MPV 9 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B180 d | OM608DE15LA | Nafta | 1 461 | 85 | 116 | 260 | 2018 – 2023 | — | |
| B200 d | OM654DE20qLA | Nafta | 1 950 | 110 | 150 | 320 | 2018 – … | 185 k · 400 Nm | |
| B220 d | OM654DE20qLA | Nafta | 1 950 | 140 | 190 | 400 | 2018 – … | 225 k · 450 Nm | |
| B160 | M282DE14AL | Benzín | 1 332 | 80 | 109 | 200 | 2019 – 2022 | — | |
| B180 | M282DE14AL | Benzín | 1 332 | 100 | 136 | 200 | 2018 – … | 160 k · 260 Nm | |
| B200 | M282DE14AL | Benzín | 1 332 | 120 | 163 | 250 | 2018 – … | 185 k · 300 Nm | |
| B220 | M260DE20AL | Benzín | 1 991 | 140 | 190 | 300 | 2019 – 2022 | 240 k · 380 Nm | |
| B250 | M260DE20AL | Benzín | 1 991 | 165 | 224 | 350 | 2019 – 2022 | 270 k · 420 Nm | |
| B250 e | M282DE14AL | Plug-in hybridní (PHEV) | 1 332 | 160 | 218 | 450 | 2019 – … | — |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.