DS Automobiles DS 7 Crossback / DS 7 I (X74)
X74 2017 – … SUV 8 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5 BlueHDi 130 | DV5RC (YHZ) | Nafta | 1 499 | 96 | 131 | 300 | 2017 – … | 160 k · 350 Nm | |
| 2.0 BlueHDi 180 | DW10FCU (AHH) | Nafta | 1 997 | 130 | 177 | 400 | 2017 – 2023 | 215 k · 450 Nm | |
| 1.2 PureTech 130 | EB2ADTS (HNS) | Benzín | 1 199 | 96 | 131 | 230 | 2017 – 2023 | 150 k · 280 Nm | |
| 1.6 PureTech 180 | EP6FADTXD (5GF) | Benzín | 1 598 | 133 | 181 | 250 | 2017 – 2024 | 215 k · 320 Nm | |
| 1.6 PureTech 225 | EP6FADTXD (5GF) | Benzín | 1 598 | 165 | 225 | 300 | 2017 – 2024 | 255 k · 360 Nm | |
| E-Tense 225 | EP6FADTXHP + e-motor | Plug-in hybridní (PHEV) | 1 598 | 165 | 225 | 360 | 2019 – … |
—
|
— |
| E-Tense 4x4 300 | EP6FADTXHP + 2 e-motors | Plug-in hybridní (PHEV) | 1 598 | 221 | 300 | 520 | 2019 – 2024 |
—
|
— |
| E-Tense 4x4 360 | EP6FADTXHP + 2 e-motors | Plug-in hybridní (PHEV) | 1 598 | 265 | 360 | 520 | 2022 – 2024 |
—
|
— |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.