Přeskočit na obsah

Dacia Sandero II (B52)

B52 2012 – 2020 Hatchback 9 motorů

Motory

Motory
Motor Kód Palivo cm³ kW k Nm Roky ECU / TCU Stage 1
1.5 dCi 75 K9K 612 Nafta 1 461 55 75 180 2012 – 2018 100 k · 230 Nm
1.5 dCi 90 K9K 612 Nafta 1 461 66 90 220 2012 – 2018 115 k · 270 Nm
1.5 Blue dCi 95 K9K 872 Nafta 1 461 70 95 240 2018 – 2020 120 k · 290 Nm
1.0 TCe 100 ECO-G (LPG) H4Dt 460 LPG 999 74 100 170 2019 – 2020
—
—
1.0 SCe 73 B4D 400 Benzín 999 54 73 97 2016 – 2020
—
—
1.2 16V 75 D4F 712 Benzín 1 149 55 75 105 2012 – 2016 —
1.6 MPI 85 K7M 710 Benzín 1 598 63 85 128 2012 – 2016 —
0.9 TCe 90 H4Bt 400 Benzín 898 66 90 135 2012 – 2015 110 k · 170 Nm
0.9 TCe 90 H4Bt 408 Benzín 898 66 90 140 2015 – 2020 110 k · 175 Nm

Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.