Citroën C4 Cactus I (E3)
E3 2014 – 2020 Crossover 8 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 HDi 92 | DV6DTED (9HP) | Nafta | 1 560 | 68 | 92 | 230 | 2014 – 2015 | 115 k · 270 Nm | |
| 1.6 BlueHDi 100 | DV6FD (BHY) | Nafta | 1 560 | 73 | 99 | 254 | 2014 – 2018 | 125 k · 300 Nm | |
| 1.5 BlueHDi 100 | DV5RD (YHY) | Nafta | 1 499 | 75 | 102 | 250 | 2018 – 2020 | 125 k · 300 Nm | |
| 1.5 BlueHDi 120 | DV5RC (YHZ) | Nafta | 1 499 | 88 | 120 | 300 | 2018 – 2020 | 150 k · 350 Nm | |
| 1.2 PureTech 75 | EB2FA (HMR) | Benzín | 1 199 | 55 | 75 | 118 | 2014 – 2018 | — | |
| 1.2 PureTech 82 | EB2F (HMZ) | Benzín | 1 199 | 60 | 82 | 118 | 2014 – 2018 | — | |
| 1.2 PureTech 110 | EB2DT (HNZ) | Benzín | 1 199 | 81 | 110 | 205 | 2014 – 2020 | 135 k · 250 Nm | |
| 1.2 PureTech 130 | EB2DTS (HNY) | Benzín | 1 199 | 96 | 131 | 230 | 2016 – 2020 | 150 k · 280 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.