Citroën C3 III (B618)
B618 2016 – 2024 Hatchback 8 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 BlueHDi 75 | DV6FE (BHW) | Nafta | 1 560 | 55 | 75 | 230 | 2016 – 2018 | 100 k · 260 Nm | |
| 1.6 BlueHDi 100 | DV6FD (BHY) | Nafta | 1 560 | 73 | 99 | 254 | 2016 – 2018 | 125 k · 300 Nm | |
| 1.5 BlueHDi 100 | DV5RD (YHY) | Nafta | 1 499 | 75 | 102 | 250 | 2018 – 2024 | 125 k · 300 Nm | |
| 1.0 VTi 68 | EB0 (ZMZ) | Benzín | 999 | 50 | 68 | 95 | 2016 – 2018 | — | |
| 1.2 PureTech 75 | EB2FA (HMR) | Benzín | 1 199 | 55 | 75 | 118 | 2021 – 2024 | — | |
| 1.2 PureTech 82 | EB2F (HMZ) | Benzín | 1 199 | 60 | 82 | 118 | 2016 – 2021 | — | |
| 1.2 PureTech 110 | EB2DT (HNZ) | Benzín | 1 199 | 81 | 110 | 205 | 2016 – 2021 | 135 k · 250 Nm | |
| 1.2 PureTech 110 | EB2ADT (HNV) | Benzín | 1 199 | 81 | 110 | 205 | 2021 – 2024 | 135 k · 250 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.