BMW 4 Series G22/G23/G26
G22 2020 – … Coupe 9 motorů
Motory
| Motor | Kód | Palivo | cm³ | kW | k | Nm | Roky | ECU / TCU | Stage 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| i4 eDrive35 | — | Elektro | — | 210 | 286 | 400 | 2022 – … |
—
|
— |
| i4 eDrive40 | — | Elektro | — | 250 | 340 | 430 | 2021 – … |
—
|
— |
| i4 M50 | — | Elektro | — | 400 | 544 | 795 | 2021 – … |
—
|
— |
| 420d | B47D20 | Hybridní | 1 995 | 140 | 190 | 400 | 2020 – … | 225 k · 450 Nm | |
| 430d xDrive | B57D30 | Hybridní | 2 993 | 210 | 286 | 650 | 2020 – … | 330 k · 700 Nm | |
| M440d xDrive | B57D30T0 | Hybridní | 2 993 | 250 | 340 | 700 | 2020 – … | 390 k · 760 Nm | |
| M440i xDrive | B58B30 | Hybridní | 2 998 | 275 | 374 | 500 | 2020 – … | 430 k · 600 Nm | |
| 420i | B48B20 | Benzín | 1 998 | 135 | 184 | 300 | 2020 – … | 230 k · 400 Nm | |
| 430i | B48B20 | Benzín | 1 998 | 180 | 245 | 400 | 2020 – … | 290 k · 450 Nm |
Hodnoty jsou typické tovární údaje; řídicí jednotka (ECU/TCU) závisí na přesném datu výroby a trhu. Před objednávkou vždy ověřte jednotku z originálního čtení.